Ворог продовжує бити по багатоповерхівках у Нікополі.
За сьогоднішній день окупанти близько трьох десятків разів били по району безпілотниками й артилерією.
Цілили по райцентру, Покровській, Червоногригорівській та Марганецькій громадах.
У Нікополі пошкоджені 2 багатоповерхівки, приватний будинок та адмінбудівля.
На щастя, люди не постраждали.
Також росіяни вдарили КАБами по Новопавлівській громаді Синельниківського району. Наслідки уточнюються.
Юлія Олександрова









