З вечора і до ранку окупанти продовжували атакувати Нікопольщину. Обстрілювали з артилерії та РСЗВ.
Цілили по Покровській, Червоногригорівській та Марганецькій громадах.
Пошкоджене підприємство, 2 приватних будинки, авто, сонячні панелі та газогін. Обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









