Ворог не припиняв тероризувати район безпілотниками й артилерією.
У Нікополі загинув 63-річний чоловік. Ще двоє чоловіків – 37 та 50 років – постраждали. Їм надали необхідну медичну допомогу.
Загалом окупанти цілили по райцентру, Марганецькій, Мирівській та Покровській громадах.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
Сталися кілька пожеж. Згоріла автівка. Пошкоджена інфраструктура, освітній заклад, 4 приватні оселі, 5 господарських споруд та підприємство.

Юлія Олександрова









