Окупанти знову атакували Нікопольщину безпілотниками й артилерією.
Цілили по Нікополю та Покровській громаді.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
Пошкоджений приватний будинок, 2 господарські споруди, басейн, авто, сонячні панелі та лінія електропередачі.
На щастя, обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









