З вечора і до ранку атаки по Нікопольщині продовжилися. Окупанти застосовували безпілотники та обстрілювали район з артилерії.
Цілили по Нікополю, Марганецькій та Мирівській громадах.
Пошкоджені 2 приватних будинки, релігійна установа, господарська споруда, авто та інфраструктура.
На щастя, обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









