Близько двох з половиною десятків атак – ворог знову бив по Нікопольщині безпілотниками й артилерією.
Цілили по райцентру, Покровській, Червоногригорівській, Марганецькій та Мирівській громадах.
Сталася пожежа, пошкоджена багатоповерхівка, заправна станція, приватний будинок, газогін та інфраструктура.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
Також ворог атакував безпілотником Миколаївську громаду Синельниківського району. Пошкоджена приватна оселя та господарська споруда.
Люди не постраждали.
Юлія Олександрова









