Від пізнього вечора і до ранку ворог продовжував бити по Нікопольщині безпілотниками й артилерією.
Цілили по Нікополю, Марганецькій та Мирівській громадах.
Постраждали четверо людей – дві жінки, 34 та 40 років, а також двоє чоловіків 36 та 44 років. Усім надали необхідну медичну допомогу.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
Пошкоджена адмінбудівля, багатоповерхівка, магазин та 2 приватні оселі.

Юлія Олександрова









