У Дніпропетровській облраді нагадали про програму підтримки постраждалих мешканців області внаслідок ворожих обстрілів.
Вона передбачає виплату 300 тисяч гривень для кожної родини, яка втратила близьку людину.
-Ніхто не поверне втрачених близьких, але підтримка хоч трохи може допомогти сім’ям із похоронами й іншими першочерговими витратами. Усім пораненим — швидкого одужання, – написав голова облради Микола Лукашук.
Софія Світла









