Внаслідок атаки у Дніпровському районі є руйнування на території зони відпочинку.
З вечора і до ранку ворог продовжував атакувати Нікопольщину безпілотниками й артилерією.
Били по Нікополю, Покровській, Мирівській та Марганецькій громадах.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
Сталися пожежі, пошкоджене кафе, адмінбудівля, 3 приватні оселі, 2 господарські споруди, комунальне підприємство й авто.
На щастя, обійшлося без постраждалих.


Юлія Олександрова









