З вечора і до ранку продовжувались атаки по Нікопольщині. Окупанти запускали безпілотники по райцентру, Марганецькій та Покровській громадах.
Через ранковий удар у Нікополі постраждали 4 людей – 73-річна жінка та чоловіки 66, 24 та 42 років. Усім надали необхідну медичну допомогу.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
Пошкоджений ринок, амбулаторія, 3 багатоквартирних будинки, магазин, адмінбудівля, 2 автівки та лінія електропередачі.

Юлія Олександрова









