Вибух, який чули в передмісті Дніпра – робота нашої ППО.
Захисники неба збили новітню бомбу-ракету «Гром-1».
Близько 11.30 із повітряного простору тимчасово окупованої території Запорізької області зафіксовано повітряну ціль, випущену із літака тактичної авіації противника. Ціль пролетіла понад 100 км і була збита протиповітряною обороною за межами міста Дніпро, – повідомляє Командування Повітряних Сил.
Юлія Олександрова









