Працівниця одного з коледжів Кам’янського району вимагала та отримала від абітурієнта грошову винагороду за сприяння у вступі до навчального закладу.
Правоохоронці встановили, що адміністратор навчального закладу, яка входила до складу приймальної комісії, вимагала у чоловіків хабар за вступ на денну форму навчання до коледжу.
18 серпня правоохоронці затримали жінку в її службовому кабінеті під час отримання хабаря.
Їй світить від 5 до 10 років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади.

Інна Кот









