У День незалежності 8 мешканців Дніпропетровщини повернулись з російського полону.
Серед них семеро оборонців і цивільний.
Серед звільнених воїни Збройних Сил, Національної гвардії, Державної прикордонної служби та цивільні. Більшість із них були в полоні ще з 2022 року.
Загорнуті у наш синьо-жовтий прапор, вони ще до кінця не вірять, що найстрашніше позаду.
Вітаємо наших хлопців на рідній землі!

Софія Світла









