Ворог знову атакував три райони області – Нікопольський, Криворізький та Синельниківський.
По Нікопольщині окупанти здійснили близько трьох з половиною десятків ударів – гатили безпілотниками й артилерією.
Цілили по райцентру, Покровській, Марганецькій та Мирівській громадах. Пошкоджені 2 приватні оселі й стільки ж господарських споруд.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
Ворожа армія вдарила й по Синельниківському району. Били по Маломихайлівській, Межівській та Слов’янській громадах безпілотниками й КАБами.
Сталася пожежа. Пошкоджені 4 приватні будинки, господарські споруди, авто й АЗС.
По Зеленодольській громаді Криворізького району вдарили безпілотником.
Всюди обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









