Планується, що 86% закладів середньої освіти розпочнуть роботу офлайн або у змішаному варіанті.
За парти зможуть сісти понад 230 тисяч хлопців та дівчат.
Втім, 30 тисяч учнів навчатимуться дистанційно. Це переважно діти з Нікопольщини та Синельниківщини. Їх не можна наражати на небезпеку через постійні обстріли.
Про це повідомили у ДніпроОВА.
Цьогоріч в області близько 21 тисячі першачків.
Нехай їхній шлях до знань буде захоплюючим та безпечним!
Софія Світла









