Окупанти гатили безпілотниками по Синельниківському району. Гучно було у Межівській та Петропавлівській громадах.
Сталися пожежі, пошкоджене приватне підприємство, агрофірма, літня кухня, будівля, 4 автівки.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
Ворог продовжував бити й по Нікопольщині. Ввечері атакували Нікополь та Мирівську громаду. Запустили безпілотники та обстріляли з РСЗВ «Град».
Юлія Олександрова









