Дніпрянин зібрав спільників з різних регіонів України, а також громадян Чехії та Молдови.
Шахрайські кол-центри працювали у Дніпропетровській, Київській та Кіровоградській областях.
Ділки телефонували європейцям, представлялися банківськими працівниками та виманювали гроші. Загалом вони ошукали людей майже на 12 млн гривень.
Організатору та ще п’ятьом учасникам повідомлено про підозру.
Під час обшуків у них вилучили техніку, документи, банківські картки та кілька дорогих автівок.
Трьох українців затримали, іноземців – екстрадували.

Інна Кот









