Окупанти били по Синельниківському району. Цілили БпЛА та КАБами по Межівській, Покровській та Дубовиківській громадах.
Сталася пожежа, поранені двоє людей. Їм надали необхідну медичну допомогу.
Пошкоджений приватний будинок, комбайн, адмінбудівля.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
Продовжилися атаки по Нікопольщині. Ввечері та вночі окупанти запускали безпілотники по райцентру. На щастя, обійшлося без постраждалих.
На ранок атакували Марганецьку громаду. Наслідки зʼясовуються.
За уточненою інформацією, через вчорашній артобстріл у Нікополі пошкоджена релігійна установа, 3 багатоквартирні будинки, лінія електропередачі.

Юлія Олександрова









