Окупанти знову атакували два райони області.
Більше 40 атак за день – ворог продовжував бити по Нікопольщині безпілотниками й артилерією. Цілили по райцентру, Марганецькій, Червоногригорівській та Покровській громадах.
Постраждали пʼятеро людей – жінки 59, 22 та 64 років, а також чоловіки 22 та 54 років. Їм надали необхідну медичну допомогу.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
Пошкоджені 15 приватних будинків, 3 гаражі, 4 господарські споруди, ще одна – знищена, зачепило спорткомплекс, 3 парники, авто та лінія електропередачі.
По Синельниківському району знову били КАБом й БпЛА.
Цілили по Маломихайлівській та Межівській громадах. Постраждав 61-річний чоловік, пошкоджена адміністративна будівля.

Юлія Олександрова









