Вночі ворог знову спрямував ударні дрони на кілька районів нашої області.
Потужно працювали наші сили ППО.
В результаті, оборонці неба знищили за ніч 29 ворожих БпЛА.
Вранці голова облради Микола Лукашук повідомив про збиття ще одного дрона над областю.
Дякуємо нашій ППО за захист!
Софія Світла









