32-річний чоловік відкрито заволодів грошовими коштами зі скриньки для збору пожертв Свято-Покровського храму та втік.
Подія сталася 13 жовтня близько 18:30 у селі Орлівщина Самарівського району.
Зловмисник зайшов до приміщення храму та забрав пожертви на суму майже 6 тисяч гривень та втік.
Про подію одразу повідомила працівниця іконної лавки настоятелю храму.
Останній, не гаючи часу, вирушив на пошуки злочинця та вже у центрі селища, в одному з магазинів, помітив чоловіка, схожого за описом.
Настоятель викликав поліцейських, які оперативно прибули на місце та затримали підозрюваного.
Ним виявився 32-річний раніше судимий мешканець іншого міста.
Поліцейські вилучили викрадену готівку, а також інші речові докази.
Фігуранта затримано.
Йому повідомили йому про підозру.
Вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу — тримання під вартою.

Інна Кот









