Двоє неповнолітніх підпалили транспортний засіб у Шевченківському районі міста.
Подія сталася 1 жовтня. До поліції надійшло повідомлення про пожежу автомобіля на одній із вулиць міста.
У результаті пожежі вогонь знищив моторний відсік автомобіля «Suzuki Grand Vitara».
Правоохоронці встановили, що до підпалу причетні двоє 15-річних хлопців.
Підлітки заздалегідь підготувалися до злочину — придбали легкозаймисту речовину, після чого приїхали на місце події, облили автомобіль і підпалили його.
Обом фігурантам повідомили про підозру.
Їм загрожує до 10 років тюрми.

Інна Кот









