У Павлограді містяни звертають увагу на незадовільний стан зупинок громадського транспорту, зокрема у районі РТС. Про це повідомляє телеграм-канал «База Дніпро та область».
Частина з них не має належного укриття від дощу, вітру чи спеки та виглядає занедбаною.
Місцеві жителі наголошують, що в умовах війни питання безпечного громадського простору стає дедалі актуальнішим. Особливо на тлі того, що загроза атак дронів уже фіксується поблизу Павлограда.
Фото: Володимир Курдюков.
Софія Зінчук









