Протягом 14 травня російські війська не припиняли обстріли Дніпропетровщини. Під вогнем опинилися Нікопольський та Криворізький райони. Про це повідомив голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук.
У Нікопольському районі внаслідок атак постраждали четверо людей, серед них — 12-річний хлопчик.
Окупанти били по району артилерією та безпілотниками впродовж усього дня. Під ударами були Нікополь, Покровська сільська, Мирівська, Червоногригорівська та Марганецька громади.
Внаслідок обстрілів пошкоджені дев’ять приватних будинків, шість автомобілів, мікроавтобус та підприємства.
Також росіяни атакували FPV-дронами Грушівську громаду у Криворізькому районі. Там пошкоджені приватний будинок та автозаправна станція.
Софія Зінчук









