Впродовж дня 15 травня російські війська обстрілювали Нікопольський та Синельниківський райони Дніпропетровщини. Про це повідомив голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук.
За його словами, у Нікопольському районі окупанти знову атакували цивільні автівки дронами. У Нікополі та Червоногригорівській громаді постраждали двоє чоловіків віком 64 та 49 років.
Загалом ворог бив по району дронами та артилерією. Під ударами опинилися Нікополь, Червоногригорівська, Мирівська, Марганецька та Покровська сільська громади.
Внаслідок атак сталися пожежі. Пошкоджено дві господарські споруди, гараж та чотири автомобілі.
Також під ударами опинився Синельниківський район. Росіяни застосували FPV-дрони по Покровській та Слов’янській громадах.
Через атаку виникла пожежа, пошкоджено приватний будинок та будівлю, яка не експлуатувалася.
Софія Зінчук









