У Марганці почали розкидати проросійські листівки із закликами передавати інформацію про українських військових. Про це повідомляє Telegram-канал «База: Дніпро та область».
У текстах стверджується, нібито саме українська сторона «обстрілює Енергодар», а російські військові «не б’ють по цивільних».
Місцеві жителі називають це черговою спробою психологічного тиску на людей, які щодня живуть під обстрілами та атаками FPV-дронів.
Софія Зінчук









