У Павлограді в руках 10-річного хлопчика вибухнула міна. Про це повідомляють місцеві Telegram-канали.
За попередніми даними, дитина знайшла боєприпас та принесла його додому, де він здетонував.
Хлопчик отримав тяжкі травми обох рук. Його госпіталізували до обласної дитячої лікарні в Дніпрі. Наразі його життю нічого не загрожує.
Софія Зінчук









