На житловому масиві Лівобережний-3 у Дніпрі невідомі викопали кущі вейгели, які діти власноруч висадили біля свого навчального закладу як подарунок для школи.
Про це повідомляє телеграм-канал «База: Дніпро та область».
За словами авторів допису, школярі самі садили рослини, аби зробити територію біля школи красивішою та затишнішою. Однак уже невдовзі саджанці зникли — їх просто викопали.
«І це не просто крадіжка кущів — це вчинок проти дітей, які щиро хотіли зробити щось хороше», — йдеться у повідомленні.
Софія Зінчук









