Сьогодні Дніпро перебуває у жалобі за загиблими внаслідок російського удару по місту, який стався 2 червня. Напередодні відповідне розпорядження підписав міський голова Борис Філатов.
Унаслідок влучання в житловий будинок загинули 16 людей. Серед них — двоє хлопчиків віком 3 та 8 років, які перебували у своїх ліжках під час удару.
Ще 42 людини отримали поранення різного ступеня тяжкості.
Внаслідок атаки в місті пошкоджено близько 50 будинків, із них 7 зруйновано практично повністю.
Софія Зінчук









