У медзакладах Дніпро продовжують лікувати 22 людей, які постраждали під час ворожої атаки в ніч проти 2 червня. Новину повідомив голова обласної військової адміністрації Олександр Ганджа.
Серед них двоє дітей: 13-річна дівчинка та 16-річний хлопець. Їхній стан оцінюють як середньої тяжкості, як і в більшості дорослих пацієнтів.
Четверо постраждалих перебувають у реанімації у важкому стані. Лікарі надають їм усю необхідну допомогу.
Після атаки люди приносять квіти до зруйнованого будинку.
Софія Зінчук









