У Дніпрі в яхт-клубі «Січ» відвідувачам, за повідомленнями в соцмережах, відводять лише три хвилини на користування туалетом. Послуга коштує 40 гривень. Про це пишуть користувачі в соціальних мережах.
Як зазначають користувачі, після оплати запускається таймер, і потрібно встигнути завершити відвідування у визначений час.
У соцмережах ця історія викликала обговорення — люди жартують, що це своєрідний «челендж» для відвідувачів.
Також користувачі цікавляться, що відбувається, якщо не вкластися у відведені три хвилини.
Софія Зінчук









