У ніч на 3 червня російські війська атакували Нікопольський, Кам’янський та Самарівський райони Дніпропетровської області. Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
У Нікопольському районі окупанти били безпілотниками та артилерією по Нікополю, Марганецькій, Червоногригорівській, Покровській сільській і Мирівській громадах. Внаслідок атак пошкоджено приватний будинок та об’єкти інфраструктури.
У Кам’янському районі через удар БпЛА у Кам’янському пошкоджено будівлю, яка не експлуатувалася.
У Самарівському районі в Губиниській громаді через атаку безпілотника зазнали пошкоджень магазин та недіюча будівля агропідприємства.
Софія Зінчук









