На вулиці Святослава Хороброго у Дніпрі під трамвайними рейками утворилося провалля. Про це повідомляє телеграм-канал «База Дніпро і область».
На фото добре видно: ґрунт уже підмиває. Якщо найближчими днями підуть дощі, ймовірно, яма може збільшитися та створювати загрозу руху трамваїв.
Софія Зінчук









