У Нікополі вчора внаслідок російських ударів було розтрощено шиномонтаж у районі траси на Дніпро. Повідомляє телеграм-канал «База: Дніпро і область».
Місцеві жителі неодноразово наголошували, що ця ділянка дороги регулярно перебуває під обстрілами. За їх словами, пересування тут фактично пов’язане з постійною небезпекою.
Також сьогодні стало відомо про нові удари на Нікопольщині. Близько 7:00 ранку російський безпілотник влучив в автомобіль поблизу села Капулівка Нікопольського району.
Інформації про постраждалих наразі немає, наслідки уточнюються.
Софія Зінчук









