FPV-дрони знову полюють на банки у Нікополі. Про атаку повідомляє телеграм-канал «База: Дніпро та область».
Сьогодні зранку росіяни вкотре атакували центр міста. Під удар потрапили відділення ПУМБ, Сенс та Ощадбанк.
Місцевих жителів закликають утриматися від відвідування банків найближчим часом, адже останніми днями такі об’єкти стали однією з головних цілей атак.
Днями від атаки по банку загинули двоє людей, ще четверо отримали поранення. FPV-дрон тоді залетів просто всередину приміщення через двері.
Софія Зінчук









