Протягом дня російські війська продовжували обстріли Дніпропетровської області. Інформацію оприлюднив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
У Нікопольському районі окупанти били артилерією та безпілотниками по райцентру, Червоногригорівській, Покровській та Марганецькій громадах. Внаслідок атак сталася пожежа. Пошкоджено дитячий садок, магазин та об’єкти інфраструктури.
У Синельниківському районі, у Васильківській громаді, через удар БпЛА зайнялися приватні будинки, літня кухня та господарська споруда.
У Криворізькому районі, у Грушівській громаді, внаслідок удару FPV-дроном пошкоджене підприємство.
Софія Зінчук









