У Дніпрі військовослужбовці провели сеанс “водної терапії”. Про це повідомляє телеграм-канал «База: Дніпро та область».
Кілька годин на воді, тиша і трохи перепочинку від усього. Така проста ініціатива, але важлива форма відновлення, яка працює краще за будь-які слова.
Софія Зінчук









