У Дніпрі комунальне підприємство «Міськзеленбуд» відновило полив дерев, висаджених на згадку про загиблих внаслідок ракетного удару по будинку №118 на житловому масиві Перемога.
Про це повідомили активісти Facebook-спільноти «Свавіллю – НІ».
Алею пам’яті навпроти зруйнованого будинку місцеві жителі створили власними силами у 2024 році. Раніше активісти повідомляли, що цього року «Міськзеленбуд» не включив дерева до графіка поливу, пояснивши це браком фінансування.
Софія Зінчук









