У Вищетарасівці ситуація різко загострилася. Через постійні обстріли та критичні умови безпеки померлу людину не могли вивезти та поховати протягом трьох діб. Лише вчора її вдалося поховати. Про це повідомляє Telegram-канал «База: Дніпро та область».
Місцеві жителі говорять, що це лише один із проявів глибокої гуманітарної кризи, яка розгортається в селі.
За їх словами, у Вищетарасівці відсутнє світло та водопостачання, майже не працює зв’язок, а запаси продуктів стрімко закінчуються. Екстрені служби, як зазначається, мають обмежений доступ до населеного пункту, тому люди залишаються сам на сам із ситуацією.
На скріншоті з відео — будівля колишньої лікарні, де раніше видавали питну воду.
Софія Зінчук









