
Таким чином, пояснюють у міськвиконкомі, комунальники намагатимуться назбирати грошей на утримання та ремонт підйомників. Гроші, зароблені новим методом, поступатимуть на рахунок підприємтсва «Жилсервіс 5», а звідти ще і на ремонт гуртожитків, що значаться на його балансі. Матеріальну вигоду очікують у розмірі – 200 тисяч гривень на рік. Зараз вже укладений договір з рекламною агенцією – «Союзпечать +», саме вона займатиметься розміщенням реклами в ліфтах. Пілотний проект реалізовуватиметься до кінця поточного року.
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2013/01/30__Mandrykina_Reklama_v_lifte.mp4 poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2013/01/30__Mandrykina_Reklama_v_lifte.jpg type=site]





