Подяки, подарунки та квіти. Усе це для студентки Нікопольського Педагогічного училища Ганни Гавронської. Від міліціянтів. 2 квітня першокурсниця поверталася з подругою із занять та побачила, як утікає грабіжник із мобільним телефоном і заплаканого хлопчика 11 років. Дівчина проявила свою громадянську позицію, заспокоїла хлопчика і викликала міліцію. Нікопольські міліціянти прибули на місце скоєння злочину вже за дві хвилини. Ганна і потерпілий хлопчина – Аркадій – сіли в патрульний автомобіль і по гарячих слідах наздогнали злочинця. Грабіжником виявився учень 10 класу. який приїхав до Нікополя з Апостолова. Його затримали, телефон повернули Аркадію. Ганна ж стала справжнім героєм.
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2013/04/23__Melqnik_studjentka-aktyvistka_SKh.mp4 poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2013/04/23__Melqnik_studjentka-aktyvistka_SKh.jpg type=site]




