24 апреля 2018, 16:18

На лікування до Дніпра привезли хлопця із Мар’їнки (ВІДЕО)

Історія хвороби 16 річного Сергія із Донеччини триває протягом року. Навесні 17-го він потрапив під обстріл та сильно пошкодив ногу. Найбільші уламки витягли тоді ж, але нога не припинила боліти. Коли терпіти стало геть не сила, вирішили знову звернутися до лікарів Дніпропетровської дитячої лікарні. Сім’я не має достатньо коштів на дорогу та проведення операції, тому лікування відбувається у рамках ініціативи «Допомога Схід».

Сергій разом із мамою, пані Любов’ю, минув 5 блокпостів, у дорозі був більше чотирьох годин. Із Красногорівки вони нарешті дісталися дитячої лікарні у Дніпрі.

Борис Кутовий, офіцер відділу громадянсько-воєнного співробітництва командування об’єднаних сил: «Красногоровка, Марьинка – это два близлежащих пункта. Они находятся на линии обстрела в зоне ведения боевых действий».

У квітні минулого року хлопець разом із друзями та мамою пішов за водою. Тим часом почався обстріл і Сергію ранило обидві ноги.

Сергій Биков: «Было это все вечером. Я пошёл до соседки по воду и попал под обстрел».

Мама Сергія каже, що хлопець не послухався та поспішив уперед.

Любов Бикова, мама Сергій: «Начали пули летать взрывные, до ветки прикасается — она взрывается, искры красные летят, хлопок какой-то».

У Мар’їнці хлопцеві надали першу медичну допомогу і ще торік разом із двома іншими дітьми відправили у Дніпро на лікування. Коли Сергій повернувся додому, біль у нозі так і не вщух.

Любов Бикова, мама Сергія: «Он говорит: «Я поеду в техникум». Я его взяла и повела по врачам. Мы анализ сдали, и там воспалительный процесс был сильный».

Уже дніпровські лікарі діагностували у Сергія доброякісну пухлину у кістці правої ноги. Хлопця оглядають і лікар запевняє:

«Выбрось это из головы, ты будешь со своей ногой, все будет нормально».

Олександр Хитрик, директор Дніпропетровської обласної дитячої лікарні: «Это точно не последствие. Ну, знаете как бывает — одно заболевание, другое. Это не последствие травмы. Остались мелкие осколки, которые не влияют ни на что. Они не воспаляются, не мешают ему жить. Эта причина, она  у ребенка и без осколков может возникнуть фиброзная дисплазия».

Сергію 16, він небагатослівний та серйозний, але мрії у хлопця прості:

Сергій Биков: «Хочется мира больше всего, чтоб никто не страдал и все».

Любов Бикова, мама Сергія: «Война забрала у детей детство. Они повзрослели с войной. Но эта печальная история произошла, но он этого не показывает — он сильный, у него характер такой. И хоть боляче ему, но он улыбается».

Сергій Биков закінчив 9 класів, вступив до коледжу і тепер буде технологом виробництва. А ще після одужання планує знову займатися єдиноборствами.

Автор — Оля Василець

Камера — Максим Бодриченко

Вибір редакції

Одного із призвідників смертельного ДТП у Дніпрі відпустили на домашній арешт (коментар)

  Наразі вже з'ясовано, що в салоні "Ауді" під час ДТП були учасники злочинного угруповання. Вони тікали від патрульних на

19 Февраль, 23:17
У Кривому Розі затримали чоловіка, який розчленував жінку через борг у 200 гривень (КОМЕНТАР)

Кривава розправа через 200 гривень: у Кривому Розі затримали чоловіка, який розчленував людину. Один із фрагментів тіла знайшли місцеві в

19 Февраль, 21:51
Поліцейські затримали банду викрадачів людей і врятували жінку (КОМЕНТАР)

Поліцейські затримали чергову банду викрадачів людей. В її складі  четверо чоловіків. Двоє з них  судимі за тяжкі та особливо тяжкі

19 Февраль, 21:46
Пам’ять людей, що полягли у боях за Дебальцеве, вшанували у Дніпрі (КОМЕНТАР)

Активна фаза боїв припала на період з  21 січня до 18 лютого 2015 року. Точну кількість загиблих, полонених та поранених

19 Февраль, 21:28
Теплий день і скромний вітер — прогноз погоди на 20 лютого  (ВІДЕО)

Теплий день і скромний вітер - прогноз погоди на 20 лютого 2020 року.            

19 Февраль, 19:10
Костюмована екскурсія Дніпром від Олександра Поля (ВІДЕО)

Познайомитися із історією Дніпра разом із видатною історично постаттю — у  березні в Дніпрі почнеться костюмована екскурсія "Видатні історичні постаті".

19 Февраль, 19:01
Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ нагадали про День Герба (ВІДЕО)

Нагадати українцям про День герба — на плацу Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ провели святоковий флешмоб.   Близько сотні курсантів сформували

19 Февраль, 18:55
Дніпропетровський театр опери і балету підготував концерт Пам’яті до Дня Героїв Небесної Сотні

Жителів Дніпропетровщини запрошують на концерт пам'яті. Його підготував обласний театр опери і балету - до Дня Героїв Небесної Сотні. Вхід

19 Февраль, 15:59