Останню добу ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишалася напруженою. Російські найманці тричі обстріляли позиції наших військ — один раз із застосуванням озброєння, забороненим Мінськими домовленостями. Проте ситуація на лінії зіткнення залишається контрольованою.
“Цієї доби, станом на 12-у годину, ворог тричі відкривав вогонь по позиціям Об’єднаних сил. Поблизу селищ Водяне, Новомихайлівка та Гнутове ворог вів вогонь з великокаліберних кулеметів та гранатометів різних систем. Відповідь захисників України була адекватною. Внаслідок бойових дій, поранення отримав один військовослужбовець Об’єднаних сил”.
https://www.youtube.com/watch?v=sBPirQwvkxk&feature=youtu.be





