На Дніпропетровщині зафіксували випадок африканської чуми свиней
Це перший випадок, починаючи з серпня 2018. Зафіксували його у селі Топило Томаківського району. Представники обласної ради на засіданні протиепізоотичної комісії розробили план дій, аби уберегти весь регіон від розповсюдження хвороби. На думку її представників, зараз все залежить від людей, їм треба бути уважними до свиней та сповіщати про заражених тварин. Карантин оголосили на 40 днів, впродовж цього часу також не можна вивозити будь-яку продукцію з територію зони спостереження.





