22 Квітня 2019, 17:46

 #TrashTag челендж у Дніпрі. Ініціативу “прибери історичну локацію” один одному передають райони міста (ВІДЕО)

До Дніпра дістався так званий #TrashTag челендж. Мешканці різних районів міста прибирають історичні локації  і передають ініціативу далі. Забрудненість “до” і чистоту “після” активісти фіксують на фото і викладають у соцмережах. Яке пам’ятне місце прибирали в Новокодацькому районі – бачила Юлія Бублик. Суботнього ранку до “сміттєвого” челенджу долучилися активісти Новокодацького району Дніпра. Понад півсотні людей розгорнули масштабне прибирання біля діївського меморіалу “Безіменна висота”.
Андрій, активіст, мешканець Новокодацького району: “Насколько я помню, история говорит о том, что здесь полковник Пушкин двумя танками и шестью пушками отстоял высоту и разбомбил более чем 100 немецких танков”. Вадим Полішко, активіст, мешканець Новокодацького району: “Это уже наш третий субботник, мы третий год собираемся. В этом месте  мы первый раз, до этого были в других местах, но тоже в нашем районе”.
  Вадим прийшов на суботник з донькою і дружиною, мають посадити 14 горобин і 5 кленів. Інші активісти ремонтують лавочки – від колишніх лишилися самі бетонні блоки.
Андрій, активіст, мешканець Новокодацького району: “Убираем мусор, опавшую листву граблями метём — это всё собираем в мусорные пакеты, вывозим КамАЗами, которые предоставил исполком”. Олег Денисенко, голова Новокодацької райради Дніпра: “Сегодня у нас работает 2 комплекта – 2 погрузчика и 6 машин. И вывозится это всё на полигон”.
Голова районної ради розповів: пам’ятну площу прибирають щороку перед Великоднем і травневими святами.
 Олег Денисенко, голова Новокодацької райради Дніпра: “Еще будут подсажены чуть позже здесь цветочки, еще раз уберем уже перед самым праздником”.
До речі, #TrashTag челенджі – популярні в усьому світі. Соціальні мережі переповнені фотографіями “як було до” і “як стало після” прибирання. Новокодацькі активісти також зробили схожі світлини. Ініціативу “прибери пам’ятне місце” передають іншому району.
Вадим Полішко, активіст, мешканець Новокодацького району: “Будем сегодня в Фейсбуке передавать его дальше — “Победе”!
Автор – Юлія Бублик Камера – Олександр Вернигоров

Вибір редакції

Прогноз погоди на 2 червня, вівторок. Дніпро і область ((ВІДЕО)

01 Червень, 18:03
Олександр Ткаченко братиме участь у праймеріз “Слуги народу” на вибори мера Києва

Нардеп від "Слуги народу" Олександр Ткаченко братиме участь у праймеріз партії щодо визначення кандидатури в мери Києва.  до президента Володимира

31 Травень, 20:29
Бетмен у Філадельфії: на акції протесту в США помітили супергероя (відео)

На відео, яке з'явилось у мережі видно, як «Бетмен» холоднокровно йде крізь дим. Протестувальники зустріли його вигуками та оплесками. Людина

31 Травень, 19:31
Акцію, присвячену боротьбі з курінням, провели в центрі Дніпра (КОМЕНТАР)

Шкода здоров'ю за привабливою обгорткою. У центрі Дніпра провели акцію, присвячену боротьбі з курінням. З великої моделі упаковки цигарок активісти

30 Травень, 17:58
Чи йде в політику головний лікар обласної клініки імені Мечникова Сергій Риженко (інтерв’ю)

Чи йде в політику головний лікар обласної клініки імені Мечникова Сергій Риженко  

30 Травень, 17:42
31 травня – день без тютюну. Погноз погоди, Дніпро і область (ВІДЕО)

Вітаю всіх, з вами Едуард Вихідного Дня з прогнозом погоди на 30 і 31 травня. Весна-2020 закінчується і зараз побачимо,

29 Травень, 18:17
У Дніпрі обрали підрядника, який буде чистити озеро у парку імені Глоби

29 Травень, 16:56
Вагон 19 трамваю загорівся 29 травня на вулиці Ударників у Дніпрі

29 Травень, 16:49