25 Лютого 2020, 22:31

Передвиборча кампанія-2020 неофіційно розпочалася, – ескперт (КОМЕНТАР)

До початку передвиборчої кампанії 2020 ще півроку, втім політичні оглядачі наголошують: неофіційно вона вже стартувала.  Як підтвердження приводять, що деякі партії вже почали приховану агітацію та висувають своїх кандидатів. В цьому голова “Комітету Виборців України” вбачає певні загрози — це можлива зміна виборчого законодавства панівною партією, її жорстке втручання до виборчого процесу та незрозуміла ситуація з нормандським форматом, що може тягути за собою фейковість виборів на Донбасі.

 Станіслав Жолудєв (голова “Комітету Виборців України”)

«Ці три речі, ми бачимо, на старті вже відбуваються і все йде, що саме так і буде. Для фейкових виборів — ми вже бачимо нібито переговорний процес, для змін правил гри — ми бачимо чисельні консультації на рівні Верховної Ради, на рівні керівників, очільників головних політичних сил і частині децентралізації, введенню інституту префектів, змін Конституції ми вже можемо брати до уваги слова керівництва президентської партії, які відверто заявляють, що вони мають ще 4 дні, на тій сесії, на якій ще можна прийняти зміни до Конституції, але це буде фактично жорстке втручання в перебіг виборчого процесу»

Також Станіслав Жолудєв зазначив, що прийдешні місцеві вибори будуть також і найдорожчими в Україні. Особливості місцевих виборів оновили у Виборчому законодавстві і вартість участі у виборах. Через зміни у кодексі та підвищення мінімальної заробітної платні сума грошової застави кандидатів зросла майже у п’ятнадцять разів. На минулих виборах кандидати у міські голови Дніпра мали внести близько ста тисяч гривень, зараз застава складає мільйон чотириста тисяч.

Станіслав Жолудєв (голова “Комітету Виборців України”)

«Грошова застава повинна бути. Вона повинна бути достатньо високою для того, щоб відсікати місцевих божевільних, технічні партії, технічних кандидатів і щоб знайшлись кошти, в тому числі, для організації виборчого процесу, але за такою схемою, вона надмірно висока. І вона унеможливлює фактично участь у виборах малих партій. Тільки кілька партій, десь п‘ять на всю Україну має достатньо грошейдля того, щоб усі списки проплатити одну лише грошову заставу. Тому ми можемо спостерігати окрім цих пяти-шести партій, які будуть брати участь в усіх виборах, ми побачимо розквіт регіональних партій»

 

Вибір редакції

У міській лікарні Покрова планують облаштувати сучасне відділення екстреної меддопомоги

«Загалом запланували створити в опорних лікарнях області 13 таких відділень – відповідно до програми Президента України «Велике будівництво». Їх облаштують

16 Липень, 14:30
Замість блакитних ялинок — парковка. У центрі Дніпра знову спиляли дерева (КОМЕНТАР)

Замість блакитних ялинок — парковка. У центрі Дніпра, поблизу цирку, спиляли близько 10 блакитних ялинок. На сусідніх деревах є мітки

15 Липень, 22:48
Петриківка у кіно: в Дніпрі презентували дитячий мюзикл “Дронині Мандрони” (ВІДЕО)

День прем'єри у Дніпрі. 15 липня кінематографісти провели прем'єрний показ дитячого музичного фільму “Дронині Мандрони”. Картину зняли за кошти області.

15 Липень, 17:12
У Дніпропетровській області новий очільник Головного управління Національної поліції

У Дніпропетровській обласній поліції - кадрові зміни. 15 липня заступник Голови Національної поліції України Олексій Руденко представив керівному складу нового

15 Липень, 16:47
Чому відпочинок у Бердянську – “по-богатому”? Прогноз погоди на 16 липня (ВІДЕО)

Вітаю всіх! На "9 каналі" час прогнозу погоди, з вами Літній Синоптик Ед. В центрі нашої уваги – четвер, 16

15 Липень, 16:43
На Дніпропетровщині обмежили час роботи нічних клубів та кафе

На Дніпропетровщині посили карантин, заборонивши закладам громадського харчування та нічним клубам працювати з 23:00 до 7:00. Про це повідомляє "

15 Липень, 15:36
В опорній школі Перещепино вперше з 1973 року роблять капітальний ремонт (ВІДЕО)

Реконструкція почалася у минулому році. Наразі роботи виконані на 90%. З обласного бюджету виділили майже 120 млн грн. Вже готова

15 Липень, 14:21
Негода у Дніпрі – дощ обернувся лихом для мешканців деяких районів (ВІДЕО)

Розмиті дороги і затоплені вулиці, підвали та під'їзди житлових будинків - результат зливи, яка розпочалася у Дніпрі надвечір 13 липня.

14 Липень, 18:03