Уже більше тисячі порушників карантину на Дніпропетровщині. Майже половину протоколів поліцейські склали на продавців, які торгували продуктами без засобів індивідуального захисту. Адміністративна відповідальність чекає на 213 мешканців, які вийшли з оселі без маски чи документів. 88 порушень правоохоронці зафіксували серед водіїв. Вони перевозили більше пасажирів, ніж дозволяється в громадському транспорті. 17 протоколів склали за недотримання самоізоляції, 19 – за прогулянки компаніями, ще 24 випадки – це перебування в зелених зонах. Також в області є троє розповсюдників неправдивих чуток, двоє освітян, які порушили правила роботи навчальних закладів і четверо людей, які не дотримувалися санітарних і карантинних норм на ринках.
Тетяна Соломка, інспекторка Управління патрульної поліції в Дніпропетровській області: “Зі 154 ринків на території області закрито 86. Останні 68 продовжують роботу та здійснюють роздрібну торгівлю продуктами харчування для населення. На території області розгорнута робота 28 пунктів перевірки автотранспорту. На контрольно-пропускних пунктах за добу перевірено 5680 транспортних засобів. Усього за весь час роботи блокпостів перевірено 120 тисяч 271 транспортний засіб”.
https://www.youtube.com/watch?v=fkWCnvtIZnY





