Сайт 9-го дніпровського телеканалу
  • Головна
  • Всі новини
    • АТО/ООС
    • Вечірні випуски
    • Кримінал
    • Культура
    • Суспільство
    • Політика
    • Події
  • Спецрепортаж
  • Інтерв’ю
  • Контакти
    • Про нас
  • Бомбосховища у ДніпріМапа
  • Структура власності
No Result
View All Result
  • Головна
  • Всі новини
    • АТО/ООС
    • Вечірні випуски
    • Кримінал
    • Культура
    • Суспільство
    • Політика
    • Події
  • Спецрепортаж
  • Інтерв’ю
  • Контакти
    • Про нас
  • Бомбосховища у ДніпріМапа
  • Структура власності
No Result
View All Result
Сайт 9-го дніпровського телеканалу
No Result
View All Result
Home Всі новини

Пандемія коронавірусу: чи безпечно вакцинуватися під час епідемії? (ВІДЕО)

23.04.2020
in Всі новини
170

Український тиждень імунізації триває з 20 по 26 квітня. Він має на меті нагадати, що імунізація має велике значення для профілактики хвороб і захисту життя. Вакцинація — це один з найбільш ефективних способів захистити здоров’я людей.  Сьогодні навіть антивакцинатори чекають розробки вакцини від коронавірусу. Але мова поки що не про неї, а про щеплення взагалі. Чи безпечно робити імунізацію під час пандемії коронавірусу? Влад Яценко слухав і лікарів, і пацієнтів.

 

 

 

 

Поліна разом із мамою прийшла до  свого лікаря — час робити одне із планових щеплень. Такі медичні процедури Поліна проходить не вперше, для чого це — розуміє.

 

Поліна, прийшла робити вакцинацію: “Щоб заробляти імунітет, треба робити прививки”.

 

 

Спочатку — вимірювання температури, а потім – трішки переживань… і цукерка.

Мама Поліни розповіла:  вирішили зробити доньці щеплення від пневмококової інфекції — Сінфлорікс. Чекати кінця карантину не стали, бо страху не мають.

 

Вікторія Воронова, мама Поліни: “Це щеплення введено в календарний план Європи. І ми часто хворіємо ангіною, тож все ж вирішили спробувати зробити. Мабуть, краще не кожен місяць антибіотики. Як кажуть, людина тягнеться за кожною соломинкою”.

 

 

Лікарка Олена Кондратенко пояснює: робити щеплення, як планові так і позапланові, під час пандемії — безпечно. Спалах будь-якого інфекційного захворювання не має жодного впливу на безпечність чи ефективність вакцинації.

 

 

Олена Кондратенко: “У нас зараз є пандемія коронавірусу, але ж кір також є, грип також є, дифтерія може, на жаль, бути, правець теж не зарився в землю і він залишився, гемофільні палички, вони залишаються активними. У них немає такого меморандуму, що зараз у нас на планеті коронавірус і  всі інші захворювання пішли відпочивати десь на інших планетах. Ні”.

 

 

Проте не варто забувати і про карантинні правила, щоб зробити маніпуляцію дійсно безпечною та не наражати на ризик медичних працівників.

 

Олена Кондратенко: “Якщо ми впевнені, що людина до нас добереться безпечно автівкою або пішки, то сама вакцинація під час карантину  – вона жодним чином не відрізняється від вакцинації без карантину. Не відвідувати людні місця, надягати в людних місцях, якщо вже конче необхідно піти в магазин або на роботу, маску, рукавички, якщо ви збираєтеся торкатися чогось не свого”.

 

 

Щеплення важливо робити як дітям, так і дорослим. Вакцину для профілактики захворювань, що викликані вірусом папілломи, лікарка робить і собі.

Мама 10-місячного Євгена, киянка Дар’я,  щойно зробила щеплення як собі, так і сину. Каже: пандемія коронавірусу на заваді не стоїть.

 

 

Дар’я Коляда, мама 10-місячного Євгена: “Не було в думках відкласти через пандемію. Єдине, що ми зробили, – це поїхали в приватний кабінет і там пройшли вакцинацію, просто тому, що не хотіли контактувати з великою кількістю дітей у звичайній поліклініці”.

 

Всесвітня організація охорони здоров’я та міжнародний фонд Юнісеф не рекомендують скасовувати щеплення під час спалаху коронавірусу. Ми спитали думки перехожих у Дніпрі і відповіді отримали різні…

 

 

 

– Думаєте, прививка не може зашкодити якось?

– Ні, я думаю, навпаки. Якщо людина себе почуває в нормі, якщо у неї немає проявів таких, які б загрожували, варто було б скористатися такою нагодою”.

 

 

-Чесно кажучи, прививки потрібно робити, я вважаю, але їх не можна робити під час карантину, я думаю, бо ти йдеш в лікарю, ти не знаєш кого ти там зустрінеш, там можуть бути хворі люди, тому краще їх, мабуть, не робити, утриматися”.

 

 

-Це, напевно, справа кожного. Питання, чи доцільно це робити протягом цього місяця, якщо є можливість це зробити через місяць, через 2 тижні, чому би це не зробити пізніше. Єдина проблема може бути, коли людина приходить в поліклініку, в місця контактування, може це буде зайвим. А взагалі до щеплень – однозначно позитивне ставлення”.

 

 

Автор – Владислав Яценко

Камера – Тарас Іванов

Share128Tweet80

Новини, пов'язані з цим

Прогноз погоди у Дніпрі та області

Прогноз погоди у Дніпрі та області

24.06.2026
Внаслідок атак на Дніпропетровщині є загиблі, поранені та руйнування

Внаслідок атак на Дніпропетровщині є загиблі, поранені та руйнування

24.06.2026
У справі вбивства Ірини Фаріон відбулося чергове судове засідання

У справі вбивства Ірини Фаріон відбулося чергове судове засідання

24.06.2026
Трагедія у передмісті Кам’янського: у водоймі потонув підліток

Трагедія у передмісті Кам’янського: у водоймі потонув підліток

24.06.2026
У Дніпрі чоловік напав на 15-річну дитину на вулиці

У Дніпрі чоловік напав на 15-річну дитину на вулиці

24.06.2026
У Дніпрі змінюють систему запису до лікарів: приватний сервіс припиняє роботу з комунальними медзакладами

У Дніпрі змінюють систему запису до лікарів: приватний сервіс припиняє роботу з комунальними медзакладами

24.06.2026
Next Post

Японська вишня сакура заквітувала у Дніпрі (ВІДЕО)

Поминальні дні — вдома: дніпровські кладовища закрили до кінця карантину (коментар)

Шаурма та пиріжки під забороною на час карантину. Так вирішили у міській раді Дніпра (КОМЕНТАР)

Залишити відповідь Скасувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Головна
  • Всі новини
  • Спецрепортаж
  • Інтерв’ю
  • Контакти
  • Бомбосховища у Дніпрі
  • Структура власності
© Телекомпанія "Приват ТБ Дніпро" – 9 канал, 1995-2023р.

З 2011 року 9 Канал Дніпро є частиною холдингу 1+1 медіа та виступає регіональним вікном каналу «2+2» (м. Київ)

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In
No Result
View All Result
  • Головна
  • Всі новини
    • АТО/ООС
    • Вечірні випуски
    • Кримінал
    • Культура
    • Суспільство
    • Політика
    • Події
  • Спецрепортаж
  • Інтерв’ю
  • Контакти
    • Про нас
  • Бомбосховища у Дніпрі
  • Структура власності

З 2011 року 9 Канал Дніпро є частиною холдингу 1+1 медіа та виступає регіональним вікном каналу «2+2» (м. Київ)