Дніпровські медики заявляють: весіння хвиля пандемії вже набирає оберти, адже спостерігають тенденції до зростання хворих на ковід. Станом на 1 березня, у ковід-відділенні лікарні Мечникова перебуває 60 хворих, 10 знаходяться у реанімації. Однак історія одного із реанімаційних хворих ледь не скінчилася трагедією. На операційний стіл лікарні Мечникова доправили ковідного пацієнта із пораненням. П’ятдесятичотирирічний чоловік перебував у міській лікарні та вирішив вкоротити собі віку. Пацієнт перерізав собі горло. Медики лікарні Мечникова провели йому операцію та зашили рану. Зараз він знаходиться у важкому стані, у реанімації. Його життя підтримує апарат ШВЛ. Лікарі зазначають: пневмонія уразила 95% легень пацієнта.
Сергій Риженко, генеральний директор лікарні ім. Мечникова: “Дуже багато наших хворих знаходяться також у важкому моральному і психологічному стані. Всі, хто знаходиться у реанімації, потребує кисневої підтримки. Всі вони дуже важкі. Ураження легень 70-90% і ми робимо усе можливе, щоб їх врятувати. І ми бачимо тенденції на погіршення ситуації в останній тиждень по Ковіду. І може бути третя хвиля”.





