Сьогодні, 18 січня, на електрону скриньку СБУ прийшов лист про чергове замінування. На цей раз – усіх навчальних закладів Кривого Рогу.
Той хто писав листа, представився шпигуном російської розвідки та вимагав, щоб йому перевели на картку суму у розмірі 50 тисяч гривень, інакше він підірве навчальні заклади, в яких начебто закладена вибухівка.
Підірвати школи зловмисник пообіцяв через три години. Правоохоронці перевіряють повідомлення про замінування.
#Суспільство #Події






